Dwuosobowa przyczepka Croozer Kid 2 Plus, czyli „mamo, kup mi taką karetę”

Przyczepka Croozer kid plus

Muszę przyznać, że chociaż kiedyś sporo jeździłam, ostatnio było z tym kiepsko. Ale obiecałam dzieciakom wycieczkę rowerową, wypożyczyłam przyczepkę Croozer Kid 2 Plus z Itinere i… w drogę.

Na pierwszą przejażdżkę zabrałam dwójkę: trzylatkę i sześciolatkę. Zmieściły się bez problemu, było jeszcze sporo miejsca na rozmaite bagaże: miałyśmy nie tylko plecak, wodę, jakieś bluzy czy kurtki, ale pojechał też z nami tygrys :)

Przyczepka Croozer Kid 2 plus
Przyczepkę ciągnie się lekko. Nawet dla osoby, która dawno nie jeździła rowerem, obciążenie nie jest duże, jedynie startowanie pod górkę wymagało włożenia większej siły. Oczywiście jazda pod górkę była męcząca, ale umówmy się – zawsze jest męcząca i to nie przyczepki wina, że po wjechaniu trzeba się wysapać.
Jechałam oczywiście wolniej niż zwykle, dodatkowo trzeba uważać na zakrętach i w węższych miejscach, bo przyczepka jest dość szeroka. Jednak swobodnie da się nią przejechać nawet po zastawionych samochodami chodnikach albo wyminąć się z inną przyczepką na ścieżce rowerowej.

Dziewczyny także były zachwycone wycieczką, ku mojemu zdziwieniu w ogóle się nie bały, nikt nie narzekał na brak miejsca ani nie było żadnej kłótni.

Potem jeździłam już tylko z młodszą córką – starsza wolała rowerować sama. Siłą rzeczy wycieczki nie były długie, a miejscem docelowym była zwykle jakaś lodziarnia. I właśnie jadąc na lody usłyszałyśmy jak na widok przyczepki  jakaś dziewczynka zawołała „mamo, kup mi taką karetę”

 

Dziękujemy Pani Magdzie i dziewczynkom za podzielenie się opinią na temat naszego Croozera Kid 2 plus.

W przyszłym sezonie do wypożyczalni zagości najnowszy model Croozer Kid 2 plus – Zapraszamy!